
Радіатор кондиціонера Opel Insignia 08-17, Mahle AC 552 000S
4 392,51 ₴
- Готово до відправки
- Код: AC 552 000S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Opel Insignia 08-17, Mahle AC 552 000S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
AC 552 000S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
AC 552 000S (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — INSIGNIA (25) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 190 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 | 2014–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 E85 Turbo 220 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Turbo 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Turbo 250 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 250 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 4x4 260 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 325 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA седан (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 190 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2008–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA универсал (25) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 190 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 190 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 E85 Turbo 220 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Turbo 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Turbo 250 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 250 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 4x4 260 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 325 л.с. | 2009–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AC 552 000S |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0807.2046, 13241737, 13241737, 13241737, 13241737, 13241737, 13330217, 13330217, 13330217, 152039N, 1770-0381, 18 50 134, 18 50 377, 18 50 377, 18 50 752, 1850134, 1850134, 1850377, 1850377, 1850752, 22 851 371, 22 851 371, 300701, 35912, 37005478 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 624 мм |
| Ширина ядра радіатора | 387 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.3 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, 9-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 2346 |
| Впускн. Ø [мм] | 12 |
| Випускн.-Ø [мм] | 11,3 |
| Висота паковання [см] | 5,00 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 624 |
| Довжина паковання [см] | 80,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Конструкція радіатора | Охолоджувальна трубка паралельно |
| Ширина мережі [мм] | 387 |
| Ширина упаковки [см] | 50,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 392,51 ₴








