
Радіатор кондиціонера MB Vito (W638) -03, Mahle AC 212 000S
4 874,39 ₴
- Готово до відправки
- Код: AC 212 000S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера MB Vito (W638) -03, Mahle AC 212 000S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
AC 212 000S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
AC 212 000S (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — V-CLASS (638/2) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| V 200 (638.214, 638.294) 129 л.с. | 1997–2003 |
| V 200 CDI (638.294) 102 л.с. | 1999–2003 |
| V 220 CDI (638.294) 122 л.с. | 1999–2003 |
| V 230 (638.234, 638.294) 143 л.с. | 1996–2003 |
| V 230 TD (638.274) 98 л.с. | 1996–2003 |
| V 280 (638.244, 638.294) 174 л.с. | 1997–2003 |
| MERCEDES-BENZ — VITO автобус (638) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 108 CDI 2.2 (638.194) 82 л.с. | 1999–2003 |
| 108 D 2.3 (638.164) 79 л.с. | 1996–2003 |
| 110 CDI 2.2 (638.194) 102 л.с. | 1999–2003 |
| 110 TD 2.3 (638.174) 98 л.с. | 1996–2003 |
| 112 CDI 2.2 (638.194) 122 л.с. | 1999–2003 |
| 113 2.0 (638.114, 638.194) 129 л.с. | 1996–2003 |
| 114 2.3 (638.134, 638.194) 143 л.с. | 1996–2003 |
| MERCEDES-BENZ — VITO фургон (638) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 108 CDI 2.2 (638.094) 82 л.с. | 1999–2003 |
| 108 D 2.3 (638.064) 79 л.с. | 1997–2003 |
| 110 CDI 2.2 (638.094) 102 л.с. | 1999–2003 |
| 110 D 2.3 (638.074) 98 л.с. | 1997–2003 |
| 112 CDI 2.2 (638.094) 122 л.с. | 1999–2003 |
| 113 (638.014, 638.094) 129 л.с. | 1997–2003 |
| 114 2.3 (638.034, 638.094) 143 л.с. | 1997–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AC 212 000S |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0806.2009, 134910N, 30005220, 35305, 381200, 448C0046, 6388350170, 7110275, 717B25, 817011, 8880400153, 8FC 351 037-341, 8FC 351 037-344, 94226, A 638 835 01 70, A6388350170, AC 212 000S, AC858157, CCS-ME-020, DCC1247, DCN17030, M-7170250, ME907C001 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Ширина ядра радіатора | 538 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 3000 |
| Висота паковання [см] | 74,00 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 500 |
| Довжина паковання [см] | 74,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без осушувача |
| Конструкція радіатора | Охолоджувальна трубка паралельно |
| Розмір різі 1 | 5/8"-18 UNF |
| Розмір різі 2 | 7/8"-14 UNF |
| Ширина мережі [мм] | 538 |
| Ширина упаковки [см] | 12,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 874,39 ₴




