
Радіатор кондиціонера Opel Astra H 1.4-1.8i 04-14, Mahle AC 377 001S
4 814,73 ₴
- В наявності
- Код: AC 377 001S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Opel Astra H 1.4-1.8i 04-14, Mahle AC 377 001S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
AC 377 001S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
AC 377 001S (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA G Наклонная задняя часть (F48_, F08_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 116 л.с. | 1998–2000 |
| OPEL — ASTRA H (L48) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2004–2004 |
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — ASTRA H FAMILY Наклонная задняя часть (A04) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (L48) 116 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA H FAMILY седан (A04) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (L69) 116 л.с. | 2009–2014 |
| OPEL — ASTRA H FAMILY универсал (A04) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (L35) 116 л.с. | 2006–2014 |
| OPEL — ASTRA H GTC (L08) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — ASTRA H TwinTop (L67) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H Van (L70) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoTec (L70) 116 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 EcoTec (L70) 103 л.с. | 2004–2004 |
| OPEL — ASTRA H универсал (L35) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 LPG 116 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA B (A05) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CNG 94 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 CNG Turbo 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 FlexFuel (M75) 116 л.с. | 2008–2012 |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA B Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AC 377 001S |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0807.2020, 152015N, 18 50 096, 18 50 096, 1850096, 35555, 37005366, 37005366, 393400, 43134, 448C0008, 7110378, 7800157, 817839, 8880400363, 8FC 351 301-764, 93178958, 93178958, 93178958, 94767, AC898200, CCS-PL-016, DCN20009, M-7200970, OL5366D |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 554 мм |
| Ширина ядра радіатора | 381 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 2980 |
| Висота паковання [см] | 13,50 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 554 |
| Довжина паковання [см] | 78,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Конструкція радіатора | Охолоджувальна трубка паралельно |
| Ширина мережі [мм] | 381 |
| Ширина упаковки [см] | 43,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 814,73 ₴




