
Радіатор інтеркулера Opel Vivaro 1.6 CDTi/Renault Trafic 1.6 dCi 14- (650x157x64), Mahle CI 31 000P
7 618,18 ₴
- В наявності
- Код: CI 31 000P
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера Opel Vivaro 1.6 CDTi/Renault Trafic 1.6 dCi 14- (650x157x64), Mahle CI 31 000P. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
CI 31 000P
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
CI 31 000P (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — TALENTO c бортовой платформой/ходовая часть (296_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 145 л.с. | 2016–н.в. |
| FIAT — TALENTO Автобус (296_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 145 л.с. | 2016–н.в. |
| FIAT — TALENTO Фургон (296_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 121 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 145 л.с. | 2016–н.в. |
| OPEL — VIVARO B c бортовой платформой/ходовая часть (X82) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CDTI | 2015–н.в. |
| 1.6 CDTI (03) 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CDTI (03) 146 л.с. | 2016–н.в. |
| OPEL — VIVARO B Фургон (X82) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CDTI 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI (05) 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CDTI (05) 146 л.с. | 2016–н.в. |
| OPEL — VIVARO Combi (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CDTI | 2015–н.в. |
| 1.6 CDTI 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 140 л.с. | 2014–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC III c бортовой платформой/ходовая часть (EG_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 125 (EGMH) 125 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 145 (EGMG) 145 л.с. | 2015–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC III Фургон (FG_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 115 116 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 120 (FGMK) 121 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 140 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 145 (FGMG) 145 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 90 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 95 (FGMJ, FGMR) 95 л.с. | 2015–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC III автобус (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 115 116 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 120 (JGMS) 121 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 dCi 125 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 140 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 145 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 90 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 95 | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CI 31 000P |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 042-018-0015, 0709.3122, 144960050R, 1780-0149, 187041N, 30968, 352480, 37004622, 4422266, 4422266, 723.061, 818299, 93868349, 93868349, 96149, AC630110, DCA1103, FT55531, M-823114A, RT4622, RT4622, WG2158782, WG2301873, WG2370764, CI 31 000S, 30968 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання [см] | 21,00 |
| Глибина мережі [мм] | 64 |
| Довжина мережі [мм] | 650 |
| Довжина паковання [см] | 111,0 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Матеріал ребра охолодження | алюміній |
| Ширина мережі [мм] | 157 |
| Ширина упаковки [см] | 19,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 618,18 ₴



