
Радіатор кондиціонера Fiat Doblo 1.3/1.9JTD 01-, Mahle AC 372 000S
3 622,52 ₴
- В наявності
- Код: AC 372 000S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Fiat Doblo 1.3/1.9JTD 01-, Mahle AC 372 000S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
AC 372 000S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
AC 372 000S (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — DOBLO (119) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 84 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 JTD 16V 70 л.с. | 2004–2005 |
| 1.9 D Multijet 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 JTD 105 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 JTD (223AXE1A) 100 л.с. | 2001–н.в. |
| FIAT — DOBLO Cargo (223) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2005–2010 |
| 1.3 JTD 16V 70 л.с. | 2004–2006 |
| 1.3 JTD 16V Multijet 84 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 JTD 105 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 JTD (223ZXE1A) 100 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 JTD Multijet 120 л.с. | 2006–н.в. |
| FIAT — IDEA (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 D Multijet 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.3 JTD 70 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 77 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 16V 95 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 LPG 78 л.с. | 2009–н.в. |
| FIAT — IDEA Van (350_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 (350BXA1A) 95 л.с. | 2004–2012 |
| FIAT — PUNTO (188) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639...) 80 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 60 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.2 Bipower (188BXA1A) 60 л.с. | 2001–2003 |
| 1.2 Natural Power 60 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.2 Natural Power (188BXA1A) 52 л.с. | 2004–2006 |
| 1.3 JTD 16V 70 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 95 л.с. | 2003–н.в. |
| FIAT — PUNTO Van (188AX) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 60 60 л.с. | 2000–2009 |
| LANCIA — MUSA (350) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 70 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 D Multijet 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 95 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 78 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 D Multijet 101 л.с. | 2004–н.в. |
| LANCIA — Y (840A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (840AA, 840AF1A) 60 л.с. | 1996–2003 |
| 1.2 16V (840AG1A) 80 л.с. | 2000–2003 |
| LANCIA — YPSILON (843) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 60 л.с. | 2003–2011 |
| 1.2 80 л.с. | 2003–2011 |
| 1.2 69 л.с. | 2010–2011 |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2006–2011 |
| 1.3 D Multijet 90 л.с. | 2006–2011 |
| 1.3 D Multijet 105 л.с. | 2007–2011 |
| 1.3 JTD 70 л.с. | 2003–2011 |
| 1.4 78 л.с. | 2006–2011 |
| 1.4 16V 95 л.с. | 2003–2011 |
| 1.4 LPG 78 л.с. | 2010–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AC 372 000S |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0000046820833, 0000046820833, 0000051732993, 0000051732993, 0000051802116, 0000051802116, 0051802116, 0804.2046, 082033N, 17005289, 1770-0184, 35500, 378200, 386000, 43057, 43057/O, 448C0082, 46820833, 46820833, 46821270, 51732993, 51732993, 51802116 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 565 мм |
| Ширина ядра радіатора | 308 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.5 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Punto, Ypsilon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 2256 |
| Впускн. Ø [мм] | 16 |
| Випускн.-Ø [мм] | 15,5 |
| Висота паковання [см] | 11,00 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 565 |
| Довжина паковання [см] | 72,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Конструкція радіатора | Охолоджувальна трубка паралельно |
| Ширина мережі [мм] | 308 |
| Ширина упаковки [см] | 39,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 622,52 ₴




