
Радіатор кондиціонера Renault Trafic 1.9 dCI/2.0 01-, Mahle AC 528 000S
5 023,32 ₴
- В наявності
- Код: AC 528 000S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Renault Trafic 1.9 dCI/2.0 01-, Mahle AC 528 000S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
AC 528 000S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
AC 528 000S (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — PRIMASTAR Van (X83) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 120 л.с. | 2001–н.в. |
| dCi 100 101 л.с. | 2001–н.в. |
| dCi 80 80 л.с. | 2001–н.в. |
| NISSAN — PRIMASTAR фургон (X83) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 120 л.с. | 2003–н.в. |
| dCi 100 100 л.с. | 2002–н.в. |
| dCi 80 82 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — VIVARO Combi (J7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DI 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 120 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 Di 82 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 16V 120 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO фургон (F7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DI 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 120 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II Van (FL) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 102 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 100 (FL0C) 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 80 (FL0B) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 (FL0A) 120 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II c бортовой платформой/ходовая часть (EL) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 100 (EL0C) 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 80 (EL0B) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 (EL0A) 120 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II автобус (JL) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCI 100 (JL0C) 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCI 80 (JL0B) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 (JL0A) 120 л.с. | 2001–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AC 528 000S |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0809.3062, 1770-0089, 182016N, 2765000QAG, 2765000QAJ, 352580, 35482, 43005339, 44 08 646, 44 14 387, 4408429, 4408429, 4408646, 4414387, 6.73009, 7110393, 723M27, 7700312901, 7800286, 817577, 817644, 8200073912, 86 71 017 711, 8880400264 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 567 мм |
| Ширина ядра радіатора | 441 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 14.3 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 3110 |
| Впускн. Ø [мм] | 14 |
| Випускн.-Ø [мм] | 14,3 |
| Висота паковання [см] | 50,00 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 567 |
| Довжина паковання [см] | 78,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без осушувача |
| Конструкція радіатора | Охолоджувальна трубка паралельно |
| Ширина мережі [мм] | 441 |
| Ширина упаковки [см] | 9,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 023,32 ₴







