
Радіатор кондиціонера Audi A1 10-18/VW Polo 09-/Skoda Fabia 06-/Rapid 12-19, Mahle AC 566 000S
4 704,71 ₴
- В наявності
- Код: AC 566 000S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Audi A1 10-18/VW Polo 09-/Skoda Fabia 06-/Rapid 12-19, Mahle AC 566 000S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
AC 566 000S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
AC 566 000S (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A1 (8X1, 8XF) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI | 2016–н.в. |
| 1.0 TFSI 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 TFSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TFSI 185 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TFSI 192 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 256 л.с. | 2012–н.в. |
| S1 quattro 231 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A1 Sportback (8XA, 8XK) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI | 2016–н.в. |
| 1.0 TFSI 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 TFSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TFSI 185 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TFSI 192 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| S1 quattro 231 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — POLO (6R, 6C) (27) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 60 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 60 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 70 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 TSI 90 л.с. | 2011–2014 |
| 1.2 TSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 TSI 16V 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 85 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 BiFuel 82 л.с. | 2010–2011 |
| 1.4 GTI 180 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TDI 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 | 2014–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BiFuel 82 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 75 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 GTI 192 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 R WRC 220 л.с. | 2013–н.в. |
| VW — POLO седан (602, 604, 612, 614) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSi 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 90 л.с. | 2014–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AC 566 000S |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0810.3044, 110535, 332000N, 342395, 34D820411, 34D820411, 35910, 448C0097, 49005038, 5761-9802, 6C0 816 411 B, 6C0 816 411 C, 6C0816411, 6C0816411, 6C0816411, 6C0816411, 6C0816411, 6C0816411, 6C0816411A, 6C0816411A, 6C0816411A, 6C0816411A, 6C0816411A |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 575 мм |
| Ширина ядра радіатора | 328 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.7 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 2884 |
| Впускн. Ø [мм] | 16 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,7 |
| Висота паковання [см] | 12,00 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 575 |
| Довжина паковання [см] | 85,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Конструкція радіатора | Охолоджувальна трубка паралельно |
| Ширина мережі [мм] | 328 |
| Ширина упаковки [см] | 49,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 704,71 ₴








