
Радіатор інтеркулера Audi A4/A6/VW Passat 1.8/1.9TDI 95-05, Mahle CI 130 000S
3 102,07 ₴
- В наявності
- Код: CI 130 000S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера Audi A4/A6/VW Passat 1.8/1.9TDI 95-05, Mahle CI 130 000S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
CI 130 000S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
CI 130 000S (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8D2, B5) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 quattro 125 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 Di 75 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI quattro 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI quattro 116 л.с. | 2000–2000 |
| 2.8 174 л.с. | 1995–1997 |
| 2.8 quattro 174 л.с. | 1995–1997 |
| AUDI — A4 Avant (8D5, B5) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2001 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2001 |
| 1.9 DUO 90 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2001 |
| 1.9 TDI quattro 110 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI quattro 115 л.с. | 2000–2001 |
| AUDI — A6 (4B2, C5) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2005 |
| AUDI — A6 Avant (4B5, C5) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2005 |
| VW — PASSAT (3A2, 35I) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–1996 |
| VW — PASSAT (3B2) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 TDI Syncro/4motion 110 л.с. | 1996–2000 |
| VW — PASSAT Variant (3A5, 35I) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1993–1997 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–1997 |
| VW — PASSAT Variant (3B5) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 TDI Syncro/4motion 110 л.с. | 1997–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CI 130 000S |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0018304112, 003-018-0001, 03004112, 058 145 805 A, 058 145 805 A, 058 145 805 A, 058 145 805 A, 058 145 805 A, 058 145 805 B, 058 145 805 B, 058 145 805 B, 058 145 805 B, 058 145 805 B, 058 145 805 G, 058 145 805 G, 058 145 805 G, 058 145 805 G |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 240 мм |
| Ширина ядра радіатора | 175 мм |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 1388 |
| Висота паковання [см] | 39,60 |
| Глибина мережі [мм] | 62 |
| Довжина мережі [мм] | 240 |
| Довжина паковання [см] | 26,7 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Матеріал ребра охолодження | алюміній |
| Ширина мережі [мм] | 175 |
| Ширина упаковки [см] | 15,60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 102,07 ₴







