
Радіатор пічки Renault Scenic 99-03/Megane 96-99, Mahle AH 162 000S
1 199,60 ₴
- В наявності
- Код: AH 162 000S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор пічки Renault Scenic 99-03/Megane 96-99, Mahle AH 162 000S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
AH 162 000S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
AH 162 000S (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — MEGANE Scenic (JA0/1_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i (JA0E) 75 л.с. | 1997–1999 |
| 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11) 107 л.с. | 1998–1999 |
| 1.6 e (JA0F) 90 л.с. | 1996–1999 |
| 1.6 i (JA0L) 75 л.с. | 1997–1999 |
| 1.9 D (JA0J) 64 л.с. | 1997–1999 |
| 1.9 dT (JA0K, JA0Y) 90 л.с. | 1997–1999 |
| 1.9 dTi (JA0N) 98 л.с. | 1997–1999 |
| 2.0 i (JA0G) 114 л.с. | 1997–1999 |
| 2.0 i (JA0G) 109 л.с. | 1999–1999 |
| RENAULT — MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DT (JA0K) 90 л.с. | 1997–1999 |
| 1.9 DTi (JA0N) 98 л.с. | 1997–1999 |
| RENAULT — SCENIC I (JA0/1_) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10) 95 л.с. | 1999–2003 |
| 1.6 102 л.с. | 2001–2003 |
| 1.6 107 л.с. | 1999–2003 |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2001–2003 |
| 1.6 BiFuel (JA04) 107 л.с. | 1999–2001 |
| 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A) 115 л.с. | 2001–2003 |
| 1.8 4x4 116 л.с. | 2000–2001 |
| 1.9 D (JA0J, FA0J) 64 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 dCi (JA05, JA1F) 102 л.с. | 1999–2003 |
| 1.9 dCi RX4 102 л.с. | 2000–2003 |
| 1.9 dCi RX4 101 л.с. | 2002–2003 |
| 1.9 dTi (JA0N) 98 л.с. | 1999–2003 |
| 1.9 dTi (JA1U) 80 л.с. | 2001–2003 |
| 2.0 16V 140 л.с. | 1999–2003 |
| 2.0 16V (JA1B, JA1D) 139 л.с. | 2000–2003 |
| 2.0 16V RX4 139 л.с. | 2000–2003 |
| RENAULT — SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 (FA0J) 64 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 DTi (JA0N) 98 л.с. | 1999–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AH 162 000S |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0609.3013, 189280N, 223M57, 346725, 43006227, 53216, 73255, 77 01 205 450, 7701204992, 7701204993, 7701205450, 7701205451, 7765025, 812162, AC562979, AH 67 000S, M-2231210, M-223121A, PRS2064, RT6227, RT6227, WG2017026, WG2161931, WG2180034, WG2180183 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 260 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автомобіль із ліво-/ правостороннім розташуванням керма | для лівобічного розташування керма |
| Вага нетто [г] | 630 |
| Висота паковання [см] | 15,00 |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 260 |
| Довжина паковання [см] | 33,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без трубопроводу |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Матеріал бачка (радіатор) | полімерний матеріал |
| Матеріал ребра охолодження | алюміній |
| Обладнання/обладнання | для транспортних засобів із/без кондиціонером |
| Ширина мережі [мм] | 157 |
| Ширина упаковки [см] | 23,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199,60 ₴






