
Колодки гальмівні (передні) Nissan Note 1.2/1.5 dCi/1.6/1.8 07-, KAVO PARTS KBP-6613
658,70 ₴
- В наявності
- Код: KBP-6613
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Nissan Note 1.2/1.5 dCi/1.6/1.8 07-, KAVO PARTS KBP-6613. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
KBP-6613
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
KBP-6613 (PARTS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — MARCH IV (K13) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 80 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 DIG 98 л.с. | 2011–н.в. |
| NISSAN — NOTE (E12) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 80 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 DIG 98 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 90 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 24669z, 2472401, 37891, 50-01-1002, 501002, 8DB 355 014-071, 8DB 355 014-071, ADB32359, ADN142184, AY040NS140, AY040NS149, AY040NS157, AY040NS161, AY040NS167, AY040NS168, B111452, B1N093, BP-6626, BPNI-1021, CBP32359, D10601HA00, D10601HH00, D10601HJ0A |
| Товщина | 13.5 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 43 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 49 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Товщина (мм) | 14 |
| Ширина [мм] | 138,5 |
| перевіркове значення | R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658,70 ₴









