
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Lancer V-VII 94-13/Galant VII 92-96/Space Wagon 98-04, KAVO PARTS KBP-5509
575,61 ₴
- В наявності
- Код: KBP-5509
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Lancer V-VII 94-13/Galant VII 92-96/Space Wagon 98-04
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 2170602, 24172z, 27MI018, 36690, 51-05-510, 51-05-594, 51510, 51594, 704-12022, 704-12022P, 704-12053, 8110 42006, 8DB 355 016-591, 8DB 355 016-591, 999 000B-SX, ADB3468, ADC44241, ASN-185, AY060MT008, AY060MT008, AY060MT008, BP-5522, BPMI-2900, CBP3468 |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 35 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 41,1 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Товщина (мм) | 15,5 |
| Ширина [мм] | 108 |
| перевіркове значення | R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575,61 ₴










