
Фільтр повітряний Citroen C1/Peugeot 107 1.0 05-/Toyota Yaris 1.0-1.3 99-11, Knecht LX 1001
485,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 1001
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Citroen C1/Peugeot 107 1.0 05-/Toyota Yaris 1.0-1.3 99-11, Knecht LX 1001. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 1001
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 1001 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C1 (PM_, PN_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2005–н.в. |
| DAIHATSU — BOON (M3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 70 л.с. | 2005–н.в. |
| PEUGEOT — 107 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2005–н.в. |
| SUBARU — JUSTY IV (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 69 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — AYGO (WNB1_, KGB1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 (KGB10) 68 л.с. | 2005–н.в. |
| TOYOTA — DYNA 100 c бортовой платформой/ходовая часть (YH_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 83 л.с. | 1987–1995 |
| TOYOTA — ECHO (SCP1_, NLP1_, NCP1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 16V 68 л.с. | 1999–2005 |
| 1.0 16V 65 л.с. | 2003–2005 |
| 1.3 87 л.с. | 2002–2005 |
| TOYOTA — VITZ (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 69 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — VITZ (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 VVT-i 69 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 VVT-i 87 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1001 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Висота | 44 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Citroen, Daihatsu, Peugeot, Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Sirion, Yaris, 107, Justy, C1, Dyna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 96 |
| Висота [мм] | 44,0 |
| Висота паковання [см] | 26,30 |
| Довжина [мм] | 260,0 |
| Довжина паковання [см] | 11,8 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | полімерний матеріал |
| Ширина [мм] | 114 |
| Ширина упаковки [см] | 5,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485,68 ₴



