
Фільтр повітряний Toyota RAV4 2.5 16V 12-/Camry 2.0 15-, Knecht LX 2992
883,49 ₴
- В наявності
- Код: LX 2992
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota RAV4 2.5 16V 12-/Camry 2.0 15-, Knecht LX 2992. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 2992
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 2992 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — ES (AVV6_, GSV6_, ASV6_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 (ASV61_) 150 л.с. | 2015–2018 |
| 300h 160 л.с. | 2012–н.в. |
| LEXUS — HS (ANF10) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 250h (ANF10) 189 л.с. | 2009–2012 |
| LEXUS — LS (UVF4_, USF4_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 460 381 л.с. | 2006–н.в. |
| 460 347 л.с. | 2008–н.в. |
| 460 AWD 367 л.с. | 2008–н.в. |
| 460 AWD 370 л.с. | 2012–н.в. |
| 600h AWD (UVF45, UVF46) 445 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY седан (AVV5_, XV5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (ASV51_) 150 л.с. | 2015–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 (ASA42) 180 л.с. | 2012–2018 |
| 2.5 VVT-i 4WD 180 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 2992 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 269 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Висота | 36.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4, ES, LS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 177 |
| Висота [мм] | 36,5 |
| Висота паковання [см] | 29,50 |
| Довжина [мм] | 269,0 |
| Довжина паковання [см] | 18,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 182 |
| Ширина упаковки [см] | 4,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 883,49 ₴




