
Фільтр повітряний Toyota RAV4/Camry 2.5 Hybrid 17-/Corolla 1.2/1.6 19-, Knecht LX 4529
866,61 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 4529
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota RAV4/Camry 2.5 Hybrid 17-/Corolla 1.2/1.6 19-, Knecht LX 4529. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 4529
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 4529 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 (MZAA10) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 200 (MZAA10) 171 л.с. | 2018–н.в. |
| TOYOTA — C-HR (_X1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (NGX10_) 116 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 4WD (NGX50) 131 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 4WD (NGX50_) 116 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 (ZGX10_) 148 л.с. | 2016–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Hybrid (AXVH71_) 178 л.с. | 2017–н.в. |
| TOYOTA — COROLLA седан (_E21_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVTi (ZRE210) 122 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 VVTi (ZRE210) 132 л.с. | 2019–н.в. |
| TOYOTA — HIGHLANDER (GSU7_, AXUH7_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Hybrid AWD (AXUH78) 245 л.с. | 2022–н.в. |
| TOYOTA — MIRAI (JPD1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| FCV | 2014–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 V (_A5_, _H5_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Hybrid (AXAH52) 178 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 Hybrid AWD (AXAH54) 222 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 4529 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 268.3 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Висота | 42.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Camry, RAV4, Mirai, Highlander, UX |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 174 |
| Висота [мм] | 42,3 |
| Висота паковання [см] | 27,50 |
| Довжина [мм] | 268,3 |
| Довжина паковання [см] | 16,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 151 |
| Ширина упаковки [см] | 5,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 866,61 ₴



