
Фільтр повітряний Mitsubishi L200 2.5DI-D 06- (з поролоном), Knecht LX 2834
812,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 2834
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mitsubishi L200 2.5DI-D 06- (з поролоном), Knecht LX 2834. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 2834
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 2834 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — CHALLENGER II (KG_, KH_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DI-D 178 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD 178 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 4WD 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.2 DI-D 4WD 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 V6 24V 208 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — L 200 (KB_T, KA_T) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DI-D 167 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 DiD (KA4T) 136 л.с. | 2005–2015 |
| 2.5 DI-D (KA4T) 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 136 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 167 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 178 л.с. | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI — L 200 (KJ_, KK_, KL_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DI-D 4WD 136 л.с. | 2014–н.в. |
| MITSUBISHI — PAJERO SPORT III (KS_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 Mivec 4x4 209 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 2834 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 238.5 мм |
| Ширина | 242 мм |
| Висота | 64 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 358 |
| Висота [мм] | 64,0 |
| Висота паковання [см] | 24,20 |
| Довжина [мм] | 238,5 |
| Довжина паковання [см] | 24,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | полімерний матеріал |
| Ширина [мм] | 242 |
| Ширина упаковки [см] | 6,80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812,30 ₴



