
Фільтр повітряний Honda Civic VI 1.4/1.6i 95-01/Nissan X-Trail 2.5 07-14/Primera 1.6i 98-02, Knecht LX 1266
318,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 1266
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda Civic VI 1.4/1.6i 95-01/Nissan X-Trail 2.5 07-14/Primera 1.6i 98-02, Knecht LX 1266. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 1266
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 1266 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — Ballade VI седан (EJ, EK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i (EJ9) 90 л.с. | 1995–2001 |
| HONDA — CIVIC Mk IV Наклонная задняя часть (MA, MB) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i (MA8, MB2) 90 л.с. | 1994–2001 |
| HONDA — CIVIC Mk V Наклонная задняя часть (EJ, EK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i (EJ9) 75 л.с. | 1995–2001 |
| 1.4 i S (EJ9) 90 л.с. | 1995–2001 |
| HONDA — CIVIC VI купе (EJ, EM1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 105 л.с. | 1996–2000 |
| 1.6 i Vtec 160 л.с. | 1999–2000 |
| INFINITI — FX (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35 307 л.с. | 2008–2011 |
| 35 279 л.с. | 2008–2009 |
| 35 AWD 279 л.с. | 2008–2009 |
| 35 AWD 307 л.с. | 2009–2010 |
| 37 AWD 333 л.с. | 2008–2013 |
| 37 AWD 329 л.с. | 2012–н.в. |
| 50 AWD 395 л.с. | 2008–н.в. |
| 37 AWD 320 л.с. | 2008–н.в. |
| 50 AWD | 2013–н.в. |
| 50 AWD 390 л.с. | 2008–н.в. |
| INFINITI — M (Y51) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 56 408 л.с. | 2010–н.в. |
| INFINITI — Q50 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 50 Red 405 л.с. | 2015–н.в. |
| INFINITI — Q60 купе (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 T AWD 405 л.с. | 2016–н.в. |
| INFINITI — Q70 (Y51) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 5.6 AWD 408 л.с. | 2015–н.в. |
| INFINITI — QX70 (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 37 AWD 333 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.7 AWD | 2013–н.в. |
| 50 AWD 390 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — JUKE (F15) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CVTC 98 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 LPG 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 LPG 109 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 113 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO RS 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO RS 4x4 214 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — PULSAR Наклонная задняя часть (C12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 131 л.с. | 2012–н.в. |
| NISSAN — PULSAR Наклонная задняя часть (C13) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 DIG-T 190 л.с. | 2015–н.в. |
| NISSAN — ROGUE (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 173 л.с. | 2007–2013 |
| 2.5 169 л.с. | 2010–2013 |
| 2.5 170 л.с. | 2010–2013 |
| 2.5 AWD 173 л.с. | 2007–2013 |
| 2.5 AWD 169 л.с. | 2010–2013 |
| NISSAN — SENTRA (B17) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1266 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 34 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Honda |
| Сумісність з моделлю | QX70, Tiida, FX, Juke, Pulsar, Civic, Q50, Q60, Sentra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 183 |
| Висота [мм] | 34,0 |
| Висота паковання [см] | 23,50 |
| Довжина [мм] | 226,0 |
| Довжина паковання [см] | 17,6 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 168 |
| Ширина упаковки [см] | 4,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318,15 ₴







