
Фільтр повітряний VW Caddy IV 1.6i 15-, Knecht LX 4418
634,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 4418
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW Caddy IV 1.6i 15-, Knecht LX 4418. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 4418
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 4418 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — IBIZA V (KJ1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2017–н.в. |
| SKODA — FABIA (NJ3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 | 2015–н.в. |
| SKODA — FABIA III универсал (NJ5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 | 2015–н.в. |
| SKODA — FABIA IV (PJ3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2021–н.в. |
| SKODA — KAMIQ (NW4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2019–н.в. |
| SKODA — KAROQ (NU7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2020–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA IV (NX3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2020–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA IV Combi (NX5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2020–н.в. |
| SKODA — RAPID (NH3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2015–2019 |
| 1.6 SRE 90 л.с. | 2015–2019 |
| SKODA — RAPID Spaceback (NH1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2015–2019 |
| SKODA — SCALA (NW1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2019–н.в. |
| SKODA — YETI (5L) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — CADDY IV универсал (SAB, SAJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
| VW — CADDY IV фургон (SAA, SAH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
| VW — GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — GOLF VII Variant (BA5, BV5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — JETTA IV (162, 163) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 MPi 90 л.с. | 2015–2018 |
| VW — POLO (6R, 6C) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 | 2014–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — POLO седан (602, 604, 612, 614) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 4418 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 206.2 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 32.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Polo, Rapid, Jetta, Fabia, Octavia, Golf, Yeti, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 124 |
| Висота [мм] | 32,3 |
| Висота паковання [см] | 21,00 |
| Довжина [мм] | 206,2 |
| Довжина паковання [см] | 20,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 192 |
| Ширина упаковки [см] | 4,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634,44 ₴



