
Фільтр повітряний Audi A4/A5 1.8-2.0TFSI 07- (з поролоном), Knecht LX 2046
592,61 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 2046
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi A4/A5 1.8-2.0TFSI 07- (з поролоном), Knecht LX 2046. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 2046
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 2046 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8K2, B8) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 TFSI 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| AUDI — A5 Sportback (8TA) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TFSI 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A5 кабрио (8F7) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 220 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — Q5 (8R) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI hybrid quattro 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 2046 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 320.5 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Висота | 66.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 273 |
| Висота [мм] | 66,3 |
| Висота паковання [см] | 33,00 |
| Довжина [мм] | 320,5 |
| Довжина паковання [см] | 13,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 128 |
| Ширина упаковки [см] | 7,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592,61 ₴


