
Фільтр повітряний VW Crafter 2.0 TDI 16-, Knecht LX 4479
737,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 4479
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW Crafter 2.0 TDI 16-, Knecht LX 4479. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 4479
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 4479 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CRAFTER c бортовой платформой/ходовая часть (SZ_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 109 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 122 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — CRAFTER Фургон (SY_, SX_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 109 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 122 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 4479 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 291.6 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Висота | 70.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 398 |
| Висота [мм] | 70,3 |
| Висота паковання [см] | 30,00 |
| Довжина [мм] | 291,6 |
| Довжина паковання [см] | 25,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 246 |
| Ширина упаковки [см] | 7,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 737,10 ₴






