
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe 2.2CRDi/2.7V6 06-12, Knecht LX 2832
529,38 ₴
- В наявності
- Код: LX 2832
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe 2.2CRDi/2.7V6 06-12, Knecht LX 2832. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 2832
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 2832 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SANTA FE II (CM) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CRDi 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 155 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 155 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi GLS 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi GLS 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 4x4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 V6 GLS 189 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 V6 GLS 4x4 189 л.с. | 2006–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FE III (DM) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 CCVT AWD 175 л.с. | 2012–н.в. |
| ZAZ — FORZA Хэтчбэк (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2013–н.в. |
| ZAZ — FORZA седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 2832 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 269 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 61 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Hyundai, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Forza, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 384 |
| Висота [мм] | 61,0 |
| Висота паковання [см] | 27,40 |
| Довжина [мм] | 269,0 |
| Довжина паковання [см] | 17,8 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | полімерний матеріал |
| Ширина [мм] | 175 |
| Ширина упаковки [см] | 6,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529,38 ₴






