
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 3.0 D-4D, Knecht LX 1700
747,20 ₴
- В наявності
- Код: LX 1700
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 3.0 D-4D, Knecht LX 1700. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 1700
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 1700 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — GX (_J12_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 470 238 л.с. | 2001–2009 |
| 470 271 л.с. | 2001–2009 |
| LEXUS — LX (UZJ100) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 470 268 л.с. | 1998–2002 |
| 470 231 л.с. | 1998–2008 |
| 470 235 л.с. | 2001–2008 |
| 470 275 л.с. | 2002–2008 |
| TOYOTA — LAND CRUISER (KDJ12_, GRJ12_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 (TRJ120, TRJ125) 163 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) 173 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) 166 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ150, KDJ125) 163 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 D-4D (KDJ120_) 204 л.с. | 2006–2009 |
| 3.0 D-4D (KZJ12) 125 л.с. | 2002–2010 |
| TOYOTA — LAND CRUISER 100 (UZJ100) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.7 (UZJ100) 238 л.с. | 2002–н.в. |
| 4.7 (UZJ100_) 235 л.с. | 1998–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 D-4D 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 D-4D 173 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1700 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 312 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Висота | 52 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 465 |
| Висота [мм] | 52,0 |
| Висота паковання [см] | 37,50 |
| Довжина [мм] | 312,0 |
| Довжина паковання [см] | 23,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | полімерний матеріал |
| Ширина [мм] | 232 |
| Ширина упаковки [см] | 5,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 747,20 ₴



