
Фільтр повітряний Nissan Qashqai/X-Trail 1.6 dCi 13- /Renault Kadjar 1.2/1.6 TCe 15-, Knecht LX 4138
678,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 4138
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Nissan Qashqai/X-Trail 1.6 dCi 13- /Renault Kadjar 1.2/1.6 TCe 15-, Knecht LX 4138. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 4138
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 4138 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — QASHQAI II SUV (J11, J11_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (J11E) 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 ALL MODE 4x4-i (J11R) 144 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 131 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T32_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 ALL MODE 4x4-i (NT32) 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 dCi (T32) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T | 2015–н.в. |
| 2.0 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.5 4x4 170 л.с. | 2013–н.в. |
| RENAULT — KADJAR (HA_, HL_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 130 | 2015–н.в. |
| RENAULT — KOLEOS II (HC_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BLUE DCI 185 (HCAK) 185 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 BLUE DCI 185 4WD (HCAK) 185 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TCe 145 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 4138 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 253 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 36 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 260 |
| Висота [мм] | 36,0 |
| Висота паковання [см] | 27,30 |
| Довжина [мм] | 253,0 |
| Довжина паковання [см] | 17,6 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | полімерний матеріал |
| Ширина [мм] | 173 |
| Ширина упаковки [см] | 4,40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 678,13 ₴






