
Фільтр повітряний Hyundai Sonata VII 2.0 14-/Kia Optima 15-, Knecht LX 4432
818,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 4432
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Sonata VII 2.0 14-/Kia Optima 15-, Knecht LX 4432. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 4432
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 4432 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SONATA VII (LF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 188 л.с. | 2014–н.в. |
| KIA — OPTIMA (JF) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CRDi 141 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDi 135 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 CVVL | 2015–н.в. |
| 2.0 GDI Hybrid 205 л.с. | 2016–н.в. |
| KIA — OPTIMA Sportswagon (JF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CRDi 141 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 CVVL 163 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 4432 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 201 мм |
| Висота | 39.5 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 313 |
| Висота [мм] | 39,5 |
| Висота паковання [см] | 28,50 |
| Довжина [мм] | 280,0 |
| Довжина паковання [см] | 20,2 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 201 |
| Ширина упаковки [см] | 4,30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 818,70 ₴



