Фільтр повітряний Daewoo Lanos 1.5, Knecht LX 827. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 827
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 827 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHERY — A1 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 83 л.с. | 2007–н.в. |
| DAEWOO — LANOS (KLAT) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 86 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.6 16V 106 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 99 л.с. | 1997–1999 |
| DAEWOO — LANOS седан (KLAT) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 86 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.6 16V 106 л.с. | 1997–н.в. |
| FSO — LANOS седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 106 л.с. | 2004–2008 |
| ZAZ — LANOS PICK-UP (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 86 л.с. | 2004–н.в. |
| ZAZ — LANOS Наклонная задняя часть (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 86 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 16V 106 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 (TA48WP) 101 л.с. | 2011–2017 |
| 1.5 16V (TF485P10) 109 л.с. | 2011–2017 |
| ZAZ — LANOS седан (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 (TA69W0) 101 л.с. | 2011–2017 |
| 1.5 86 л.с. | 2004–2017 |
| 1.5 16V (TF695010) 109 л.с. | 2011–2017 |
| 1.6 16V 106 л.с. | 2004–н.в. |
| ZAZ — SENS (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 71 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 LPG 65 л.с. | 2007–н.в. |
| ZAZ — SENS Наклонная задняя часть (TF_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 71 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 827 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 212.5 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Chery, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Lanos, Kimo, Sens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 266 |
| Висота [мм] | 40,0 |
| Висота паковання [см] | 22,00 |
| Довжина [мм] | 212,5 |
| Довжина паковання [см] | 20,2 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | полімерний матеріал |
| Ширина [мм] | 203 |
| Ширина упаковки [см] | 4,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387,97 ₴




