
Фільтр повітряний Renault Trafic/Opel Vivaro 1.6dCi 14-, Knecht LX 4068
978,27 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 4068
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Trafic/Opel Vivaro 1.6dCi 14-, Knecht LX 4068.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| OPEL | VIVARO Combi | 1.6 CDTI (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| OPEL | VIVARO Combi | 1.6 CDTI 90 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| OPEL | VIVARO Combi | 1.6 CDTI 116 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| OPEL | VIVARO Combi | 1.6 CDTI 120 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| OPEL | VIVARO Combi | 1.6 CDTI 140 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| OPEL | VIVARO B c бортовой платформой/ходовая часть (X82) | 1.6 CDTI (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| OPEL | VIVARO B c бортовой платформой/ходовая часть (X82) | 1.6 CDTI (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| OPEL | VIVARO B c бортовой платформой/ходовая часть (X82) | 1.6 CDTI (03) 125 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| OPEL | VIVARO B c бортовой платформой/ходовая часть (X82) | 1.6 CDTI (03) 146 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| OPEL | VIVARO B Фургон (X82) | 1.6 CDTI 90 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| OPEL | VIVARO B Фургон (X82) | 1.6 CDTI 116 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| OPEL | VIVARO B Фургон (X82) | 1.6 CDTI 120 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| OPEL | VIVARO B Фургон (X82) | 1.6 CDTI 140 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| OPEL | VIVARO B Фургон (X82) | 1.6 CDTI (05) 125 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| OPEL | VIVARO B Фургон (X82) | 1.6 CDTI (05) 146 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| OPEL | VIVARO B Фургон (X82) | 1.6 CDTI (05) 121 л.с. (2016-2019) | 2016–2019 |
| OPEL | VIVARO B Фургон (X82) | 1.6 CDTI (05) 95 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 1.6 dCi 115 116 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 1.6 dCi 120 120 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 1.6 dCi 120 (JGMS) 121 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 1.6 dCi 125 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 1.6 dCi 140 140 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 1.6 dCi 145 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 1.6 dCi 90 90 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 1.6 dCi 95 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 2.0 dCi 120 (JGMN) 120 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 2.0 dCi 145 (JGML) 145 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III автобус | 2.0 dCi 170 (JGMM) 170 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III Фургон (FG_) | 1.6 dCi 115 116 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| RENAULT | TRAFIC III Фургон (FG_) | 1.6 dCi 120 120 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 4068 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 256 мм |
| Ширина | 208 мм |
| Висота | 77 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, NV300, Trafic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 334 |
| Висота [мм] | 77,0 |
| Висота паковання [см] | 26,50 |
| Довжина [мм] | 256 |
| Довжина паковання [см] | 21,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 208 |
| Ширина упаковки [см] | 5,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 978,27 ₴



