
Фільтр повітряний Mitsubishi Pajero III/IV/Sport, Knecht LX 2885
689,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 2885
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mitsubishi Pajero III/IV/Sport, Knecht LX 2885. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 2885
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 2885 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — MONTERO III (V7_W, V6_W) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDi 99 л.с. | 2000–2006 |
| 2.5 TDi 115 л.с. | 2001–2006 |
| 3.2 Di-D 165 л.с. | 2000–2001 |
| 3.2 Di-D 160 л.с. | 2000–2006 |
| 3.5 203 л.с. | 2000–2007 |
| MITSUBISHI — MONTERO III Вездеход открытый (V6_W, V7_W) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDi (V64W, V74W) 99 л.с. | 2000–2006 |
| 2.5 TDi (V64W, V74W) 115 л.с. | 2001–2006 |
| 3.0 (V73W) 170 л.с. | 2001–2006 |
| 3.2 DI-D (V68W, V78W) 165 л.с. | 2000–2006 |
| 3.2 DI-D (V68W, V78W) 160 л.с. | 2001–2006 |
| MITSUBISHI — MONTERO IV (V8_W, V9_W) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 V6 4WD 189 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 4WD 174 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 4WD 178 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 4WD 192 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.2 DI-D (V88W, V98W) 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D (V88W, V98W) 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D 4WD 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 TD 4WD (V98W, V88W) 200 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.8 V6 248 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.8 V6 (V87W, V97W) 250 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — PAJERO II (V3_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 DiD 4WD 165 л.с. | 2000–2007 |
| MITSUBISHI — PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 DI-D 160 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 DI-D 4WD 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 TD 4WD 200 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 2885 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 359.8 мм |
| Ширина | 237 мм |
| Висота | 50.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 517 |
| Висота [мм] | 50,3 |
| Висота паковання [см] | 36,70 |
| Довжина [мм] | 359,8 |
| Довжина паковання [см] | 24,2 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | полімерний матеріал |
| Ширина [мм] | 237 |
| Ширина упаковки [см] | 5,40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689,17 ₴




