Фільтр повітряний Audi A4 00-, Knecht LX 819. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 819
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 819 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8E2, B6) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2004 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2000–2002 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 2000–2002 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2004 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2004–2004 |
| 1.9 TDI quattro 130 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 130 л.с. | 2000–2004 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2002–2004 |
| 2.4 163 л.с. | 2001–2004 |
| 2.4 170 л.с. | 2001–2004 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2002 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2004 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2004 |
| 3.0 220 л.с. | 2000–2004 |
| 3.0 218 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2000–2004 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2001–2004 |
| AUDI — A4 Avant (8E5, B6) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2001–2002 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 2001–2002 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2004–2004 |
| 1.9 TDI quattro 130 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2002–2004 |
| 2.4 163 л.с. | 2001–2004 |
| 2.4 170 л.с. | 2001–2004 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2002 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2004 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 218 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 220 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2001–2004 |
| AUDI — A4 кабрио (8H7, B6, 8HE, B7) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2009 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2003–2009 |
| 2.0 130 л.с. | 2004–2005 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 TFSI 16V 200 л.с. | 2006–2009 |
| 2.4 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.4 170 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2006–2009 |
| 3.0 218 л.с. | 2002–2005 |
| 3.0 220 л.с. | 2002–2005 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2003–2005 |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2006–2009 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2009 |
| 3.2 FSI 255 л.с. | 2006–2009 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 819 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 266.5 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Висота | 70.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 393 |
| Висота [мм] | 70,3 |
| Висота паковання [см] | 27,50 |
| Довжина [мм] | 266,5 |
| Довжина паковання [см] | 22,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 213 |
| Ширина упаковки [см] | 7,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 576,91 ₴





