Фільтр повітряний Ford Transit 06-, Knecht LX 1586. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 1586
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 1586 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TRANSIT TOURNEO (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 131 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 115 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 85 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 TDCi 115 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — TRANSIT автобус (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 85 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 TDCi 115 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — TRANSIT фургон (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 85 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 TDCi 115 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1586 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 271.6 мм |
| Ширина | 249 мм |
| Висота | 47.3 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 314 |
| Висота 1 [мм] | 47 |
| Висота [мм] | 47,3 |
| Висота паковання [см] | 27,50 |
| Довжина 1 [мм] | 271,6 |
| Довжина [мм] | 271,6 |
| Довжина паковання [см] | 26,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина 1 [мм] | 248,6 |
| Ширина [мм] | 249 |
| Ширина упаковки [см] | 5,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543,90 ₴



