
Фільтр повітряний Renault Kadjar 1.5/1.6 dCi 15-, Knecht LX 4239
630,13 ₴
- В наявності
- Код: LX 4239
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Kadjar 1.5/1.6 dCi 15-, Knecht LX 4239. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 4239
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 4239 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — KADJAR (HA_, HL_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 4x4 | 2015–н.в. |
| RENAULT — KOLEOS II (HC_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 175 (HCAK) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 dCi 175 4WD 177 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 4239 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 252 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 36 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 211 |
| Висота [мм] | 36,0 |
| Висота паковання [см] | 25,70 |
| Довжина [мм] | 252,0 |
| Довжина паковання [см] | 17,7 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | полімерний матеріал |
| Ширина [мм] | 173 |
| Ширина упаковки [см] | 4,30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630,13 ₴




