
Фільтр повітряний BMW 520/525/530 E60 03-, Knecht LX 944
564,33 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 944
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 520/525/530 E60 03-, Knecht LX 944. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 944
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 944 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E60) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 170 л.с. | 2003–2010 |
| 523 i | 2007–2010 |
| 523 i 177 л.с. | 2005–2010 |
| 523 i 190 л.с. | 2007–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2005–2007 |
| 525 i 192 л.с. | 2003–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2007–2010 |
| 525 i xDrive 218 л.с. | 2008–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2007–2010 |
| 530 i | 2007–2010 |
| 530 i 231 л.с. | 2003–2010 |
| 530 i 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 i 272 л.с. | 2007–2010 |
| 530 i xDrive 272 л.с. | 2008–2010 |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–2009 |
| 530 xi 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–2010 |
| BMW — 5 Touring (E61) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 523 i | 2007–2010 |
| 523 i 177 л.с. | 2005–н.в. |
| 523 i 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 i 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 525 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 i xDrive 218 л.с. | 2008–н.в. |
| 525 xi 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 525 xi 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 i | 2007–2010 |
| 530 i 258 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 i 272 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 i xDrive 272 л.с. | 2008–н.в. |
| 530 xi 272 л.с. | 2006–2008 |
| 530 xi 258 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 6 (E63) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 630 i | 2007–2010 |
| 630 i 258 л.с. | 2004–н.в. |
| 630 i 272 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 6 кабрио (E64) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 630 i | 2007–2010 |
| 630 i 258 л.с. | 2004–н.в. |
| 630 i 272 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — Z4 (E85) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 343 л.с. | 2006–н.в. |
| BMW — Z4 купе (E86) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 343 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 944 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 294.2 мм |
| Ширина | 231 мм |
| Висота | 47.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 280 |
| Висота [мм] | 47,3 |
| Висота паковання [см] | 30,50 |
| Довжина [мм] | 294,2 |
| Довжина паковання [см] | 23,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 231 |
| Ширина упаковки [см] | 5,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 564,33 ₴



