
Фільтр повітряний Toyota 2.0 4WD 06-, Knecht LX 2681
687,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 2681
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota 2.0 4WD 06-, Knecht LX 2681. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 2681
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 2681 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — ES (GSV4_, ACV4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 277 л.с. | 2006–2012 |
| LEXUS — RC (_C1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| F | 2014–н.в. |
| LOTUS — EVORA (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 280 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.5 S 350 л.с. | 2010–н.в. |
| LOTUS — EXIGE (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 S 350 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — ALPHARD / VELLFIRE (GGH2_, ANH2_, ATH2_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 4WD 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 275 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 280 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 4WD 280 л.с. | 2008–н.в. |
| TOYOTA — AURION (_V4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSV40) 272 л.с. | 2006–2011 |
| TOYOTA — AVALON седан (GSX3_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 272 л.с. | 2005–2012 |
| 3.5 (GSX30_) 269 л.с. | 2005–2012 |
| TOYOTA — CAMRY седан (_XV4_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 277 л.с. | 2008–2011 |
| 3.5 (GSV40_) 272 л.с. | 2006–2011 |
| TOYOTA — ESTIMA III (ACR5_, GSR5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 170 л.с. | 2005–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (ACA31, ACA33) 170 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 VVT-i 4WD 152 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 VVTi 170 л.с. | 2005–н.в. |
| TOYOTA — VENZA (GGV1_, AGV1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 272 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 4WD 272 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 2681 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 254 мм |
| Ширина | 239 мм |
| Висота | 57 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Previa, Aurion, Venza, Avalon, Camry, RAV4, RC, Exige, Evora, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 226 |
| Висота [мм] | 57,0 |
| Висота паковання [см] | 25,70 |
| Довжина [мм] | 254,0 |
| Довжина паковання [см] | 24,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | полімерний матеріал |
| Ширина [мм] | 239 |
| Ширина упаковки [см] | 5,90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 687,88 ₴



