
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe I 2.0CRDI/2.7V6 01-09, Knecht LX 1041
483,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 1041
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe I 2.0CRDI/2.7V6 01-09, Knecht LX 1041. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 1041
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 1041 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SANTA FE I (SM) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 135 л.с. | 2001–2006 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2001–2006 |
| 2.0 CRDi 4x4 113 л.с. | 2001–2006 |
| 2.0 CRDi 4x4 125 л.с. | 2003–2006 |
| 2.4 16V 136 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 16V 146 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 16V 4x4 136 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 16V 4x4 146 л.с. | 2001–2006 |
| 2.7 V6 4x4 173 л.с. | 2001–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1041 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 257.5 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Висота | 48 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 286 |
| Висота [мм] | 48,0 |
| Висота паковання [см] | 26,10 |
| Довжина [мм] | 257,5 |
| Довжина паковання [см] | 18,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | полімерний матеріал |
| Ширина [мм] | 177 |
| Ширина упаковки [см] | 5,20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 483,05 ₴




