
Фільтр повітряний Ford Transit 2.0 TDCI 16-, Knecht LX 935/3
666,49 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 935/3
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Transit 2.0 TDCI 16-, Knecht LX 935/3. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 935/3
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 935/3 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 4x4 130 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 170 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| 2.0 TDCi [RWD] | 2016–н.в. |
| FORD — TRANSIT автобус (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue RWD 130 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue RWD 170 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| FORD — TRANSIT фургон (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 4x4 130 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 170 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| 2.0 TDCi [RWD] | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 935/3 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 282 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 67.8 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 308 |
| Висота [мм] | 67,8 |
| Висота паковання [см] | 29,00 |
| Довжина [мм] | 282,0 |
| Довжина паковання [см] | 19,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 180 |
| Ширина упаковки [см] | 7,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 666,49 ₴



