
Фільтр повітряний Honda Civic 1.6 VTi/CR-V 2.0 16V 91-02, Knecht LX 1049
307,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 1049
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda Civic 1.6 VTi/CR-V 2.0 16V 91-02, Knecht LX 1049. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 1049
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 1049 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — Ballade VI седан (EJ, EK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 i (EK3) 114 л.с. | 1995–2001 |
| 1.6 VTi (EK4) 160 л.с. | 1995–2001 |
| HONDA — CAPA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 16V 98 л.с. | 1998–2002 |
| HONDA — CIVIC Mk IV Наклонная задняя часть (MA, MB) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VTi 160 л.с. | 1997–2001 |
| HONDA — CIVIC Mk IV седан (EG, EH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VTi (EG9) 160 л.с. | 1991–1995 |
| HONDA — CIVIC Mk V Наклонная задняя часть (EJ, EK) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 i (EK3) 114 л.с. | 1995–2001 |
| 1.6 i (EK1) 114 л.с. | 1995–2001 |
| 1.6 VTi (EK4) 160 л.с. | 1995–2001 |
| HONDA — CIVIC VI купе (EJ, EM1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i Vtec 160 л.с. | 1999–2000 |
| HONDA — CR-V I (RD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V (RD1, RD3) 147 л.с. | 1999–2002 |
| 2.0 16V 4WD (RD1, RD3) 128 л.с. | 1995–1999 |
| HONDA — HR-V (GH) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.6 16V 4WD 105 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.6 16V 4WD 124 л.с. | 1999–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1049 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Висота | 49.8 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, HR-V, CR-V, CAPA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 158 |
| Висота [мм] | 49,8 |
| Висота паковання [см] | 20,50 |
| Довжина [мм] | 190,0 |
| Довжина паковання [см] | 19,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 198 |
| Ширина упаковки [см] | 5,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307,30 ₴



