
Фільтр повітряний Ford Transit 2.0 TDCi 15-, Knecht LX 4403
656,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 4403
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Transit 2.0 TDCi 15-, Knecht LX 4403. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 4403
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 4403 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TOURNEO CUSTOM автобус (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT CUSTOM автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT CUSTOM фургон (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 130 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 170 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 EcoBlue RWD 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| 2.0 TDCi [RWD] | 2016–н.в. |
| FORD — TRANSIT автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| FORD — TRANSIT фургон (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 130 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 170 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 EcoBlue RWD 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| 2.0 TDCi [RWD] | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 4403 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 338 мм |
| Ширина | 299 мм |
| Висота | 41.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 337 |
| Висота [мм] | 41,3 |
| Висота паковання [см] | 34,50 |
| Довжина [мм] | 338,0 |
| Довжина паковання [см] | 31,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 299 |
| Ширина упаковки [см] | 4,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 656,06 ₴



