
Фільтр повітряний Honda Civic VII/VIII 1.8i 05-, Knecht LX 2123
545,82 ₴
- В наявності
- Код: LX 2123
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda Civic VII/VIII 1.8i 05-, Knecht LX 2123. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 2123
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 2123 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — BALLADE VIII седан (FD, FA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 140 л.с. | 2005–2012 |
| HONDA — CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| HONDA — EDIX (BE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 140 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 2123 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 225.5 мм |
| Ширина | 196 мм |
| Висота | 44.5 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, FR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 229 |
| Висота 1 [мм] | 45 |
| Висота [мм] | 44,5 |
| Висота паковання [см] | 24,00 |
| Довжина 1 [мм] | 225,5 |
| Довжина [мм] | 225,5 |
| Довжина паковання [см] | 21,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина 1 [мм] | 196,0 |
| Ширина [мм] | 196 |
| Ширина упаковки [см] | 6,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545,82 ₴


