
Фільтр повітряний VW Caddy 1.4 16V 06-10, Knecht LX 2010
639,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 2010
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW Caddy 1.4 16V 06-10, Knecht LX 2010. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 2010
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 2010 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — ALTEA (5P1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 86 л.с. | 2006–н.в. |
| SEAT — ALTEA XL (5P5, 5P8) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 86 л.с. | 2006–н.в. |
| SEAT — CORDOBA (6L2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 86 л.с. | 2006–2009 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2006–2009 |
| SEAT — IBIZA IV (6L1) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 86 л.с. | 2006–2009 |
| 1.6 101 л.с. | 2003–2009 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 116 л.с. | 2002–2009 |
| SEAT — IBIZA V (6J5) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 85 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 LPG 81 л.с. | 2011–н.в. |
| SEAT — IBIZA V SPORTCOUPE (6J1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 85 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 LPG 81 л.с. | 2011–н.в. |
| SEAT — IBIZA V ST (6J8) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 85 л.с. | 2010–н.в. |
| SEAT — LEON (1P1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 86 л.с. | 2006–н.в. |
| SEAT — TOLEDO III (5P2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 86 л.с. | 2006–2009 |
| SEAT — TOLEDO IV (KG3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2013–н.в. |
| SKODA — FABIA (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 86 л.с. | 2007–2014 |
| 1.6 105 л.с. | 2007–2014 |
| SKODA — FABIA Combi (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 86 л.с. | 2007–2014 |
| 1.6 105 л.с. | 2007–2014 |
| SKODA — FABIA Combi (6Y5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2007 |
| SKODA — FABIA седан (6Y3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2007 |
| SKODA — LAURA (1Z3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.4 80 л.с. | 2004–2013 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1Z5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.4 80 л.с. | 2006–2013 |
| SKODA — PRAKTIK (5J) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 86 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| SKODA — RAPID (NH3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2012–н.в. |
| SKODA — RAPID Spaceback (NH1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2012–н.в. |
| SKODA — ROOMSTER Praktik (5J) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 86 л.с. | 2007–н.в. |
| VW — BORA / JETTA V универсал (1K5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2007–2009 |
| VW — CADDY III универсал (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2010 |
| VW — CADDY III фургон (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2010 |
| VW — GOLF PLUS (5M1, 521) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–н.в. |
| VW — GOLF V (1K1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2008 |
| VW — GOLF VI (5K1) (1) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 2010 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 372 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 42.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, Jetta, Fabia, Octavia, Leon, Golf, Roomster, Ibiza, Altea |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 248 |
| Висота 1 [мм] | 42 |
| Висота [мм] | 42,3 |
| Висота паковання [см] | 37,50 |
| Довжина 1 [мм] | 372,0 |
| Довжина [мм] | 372,0 |
| Довжина паковання [см] | 20,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина 1 [мм] | 190,0 |
| Ширина [мм] | 190 |
| Ширина упаковки [см] | 5,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639,20 ₴





