Фільтр повітряний Mazda 6 MPS, Knecht LX 2632. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 2632
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 2632 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 (GG) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 MPS Turbo 260 л.с. | 2005–2007 |
| MAZDA — CX-7 (ER) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 AWD 248 л.с. | 2006–2012 |
| 2.3 DISi 241 л.с. | 2006–2009 |
| 2.3 MZR DISI Turbo AWD 238 л.с. | 2006–2014 |
| 2.3 MZR DISI Turbo 258 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.3 MZR DISI Turbo 260 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 MZR 163 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 2632 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Висота | 49 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6, CX-7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 302 |
| Висота [мм] | 49,0 |
| Висота паковання [см] | 31,50 |
| Довжина [мм] | 310,0 |
| Довжина паковання [см] | 20,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | полімерний матеріал |
| Ширина [мм] | 176 |
| Ширина упаковки [см] | 5,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437,89 ₴








