Фільтр повітряний BMW X5/X6 4.4i 14-19, Knecht LX 2991/1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 2991/1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 2991/1 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (F15, F85) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 50 i 449 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — X6 (F16, F86) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 50 i 450 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 2991/1 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Висота | 80 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 338 |
| Висота [мм] | 80,0 |
| Висота паковання [см] | 32,50 |
| Довжина [мм] | 315,0 |
| Довжина паковання [см] | 17,8 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | полімерний матеріал |
| Ширина 1 [мм] | 156,0 |
| Ширина [мм] | 174 |
| Ширина упаковки [см] | 8,50 |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 846,82 ₴






