
Фільтр повітряний Dacia Duster/Sandero 1.5dci 10-, Knecht LX 1953
547,20 ₴
- В наявності
- Код: LX 1953
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Dacia Duster/Sandero 1.5dci 10-, Knecht LX 1953. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 1953
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 1953 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DACIA — DUSTER (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 107 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 109 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 109 л.с. | 2013–н.в. |
| DACIA — DUSTER фургон (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi | 2011–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 | 2011–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 | 2013–н.в. |
| DACIA — LOGAN (LS_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (LS04) 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (LS04) 88 л.с. | 2010–н.в. |
| DACIA — LOGAN EXPRESS (FS_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 88 л.с. | 2010–н.в. |
| DACIA — LOGAN MCV (KS_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (KS04) 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (KS04) 88 л.с. | 2010–н.в. |
| DACIA — LOGAN пикап (US_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 88 л.с. | 2010–н.в. |
| DACIA — SANDERO (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 88 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — DUSTER (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 4x4 90 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | LX 1953 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 121-29010, 1500664, 1512-3127, 152071761707, 16-12 321 0022, 1616268380, 165463998R, 165463998R, 165464064R, 165464064R, 180072210, 18501, 18501, 20-00-040, 20040, 2133472, 27010-LF-PCS-MS, 28.0002-0091.2, 30.546.00, 36DC001, 47830, 50014681, 585417 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 260.8 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Висота | 71.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Logan, Sandero |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 97 |
| Довжина [мм] | 260,8 |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Висота [мм] | 71,3 |
| Ширина упаковки [см] | 7,50 |
| Довжина паковання [см] | 10,5 |
| Висота паковання [см] | 26,50 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Вага нетто [г] | 137 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547,20 ₴



