
Фільтр повітряний VW Golf VII/Passat 1.5 TSI 14-, Knecht LX 4398/1
814,23 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 4398/1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW Golf VII/Passat 1.5 TSI 14-, Knecht LX 4398/1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 4398/1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 4398/1 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — IBIZA V (KJ1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 MPi 80 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.0 TSI 95 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.0 65 л.с. | 2017–н.в. |
| SEAT — TARRACO (KN2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TSI ACT 150 л.с. | 2018–н.в. |
| SKODA — KAROQ (NU7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TSI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 TSI 4x4 150 л.с. | 2017–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA IV (NX3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2020–н.в. |
| VW — CADDY V Автофургон / микроавтобус (SBA, SBH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TSi EVO 114 л.с. | 2021–н.в. |
| VW — GOLF VIII (CD1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 90 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.0 eTSI 110 л.с. | 2020–н.в. |
| VW — GOLF VIII Variant (CG5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 eTSI 110 л.с. | 2020–н.в. |
| VW — POLO (AW1, BZ1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 95 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — T-ROC (A11) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TSI 150 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 4398/1 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 47.7 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Polo, Octavia, Golf, Ibiza |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 240 |
| Висота [мм] | 47,7 |
| Висота паковання [см] | 28,00 |
| Довжина [мм] | 276,0 |
| Довжина паковання [см] | 18,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 170 |
| Ширина упаковки [см] | 5,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 814,23 ₴





