
Фільтр повітряний Subaru Forester/Impreza 95-05, Knecht LX 307
372,41 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 307
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Subaru Forester/Impreza 95-05, Knecht LX 307. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 307
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 307 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — MAVERICK (UDS, UNS) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 i 124 л.с. | 1993–1996 |
| 2.4 i 118 л.с. | 1996–1998 |
| 2.4 i (UDS) 116 л.с. | 1996–1998 |
| INFINITI — FX (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35 280 л.с. | 2003–2008 |
| 35 Привод на все колеса 280 л.с. | 2003–2008 |
| INFINITI — G седан (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 284 л.с. | 2004–2007 |
| 3.5 X 284 л.с. | 2004–2006 |
| 35 | 2002–н.в. |
| 35 X 260 л.с. | 2002–2004 |
| INFINITI — G20 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 115 л.с. | 1990–1997 |
| INFINITI — I30 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 193 л.с. | 1997–н.в. |
| INFINITI — J30 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 213 л.с. | 1992–1997 |
| INFINITI — JX SUV (L50) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 AWD 265 л.с. | 2012–2013 |
| INFINITI — M30 Convertible (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 164 л.с. | 1990–1993 |
| INFINITI — M30 купе (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 164 л.с. | 1989–1993 |
| INFINITI — QX (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.3 170 л.с. | 1997–н.в. |
| INFINITI — QX60 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 AWD 262 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — 300 ZX (Z31) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 170 л.с. | 1984–1987 |
| 3.0 Turbo 228 л.с. | 1984–1990 |
| 3.0 Turbo 203 л.с. | 1987–1990 |
| NISSAN — ALMERA II (N16) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 90 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.5 98 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 114 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.8 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 dCi 112 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 dCi 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 110 л.с. | 2000–н.в. |
| NISSAN — ALMERA II Hatchback (N16) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 90 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.5 98 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 114 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.8 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 dCi 112 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 dCi 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 110 л.с. | 2000–н.в. |
| NISSAN — BLUEBIRD (910) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 60 л.с. | 1980–1983 |
| 2.0 i 109 л.с. | 1982–1983 |
| NISSAN — BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 16V (FRLT72) 129 л.с. | 1989–1990 |
| NISSAN — LAUREL (JC32) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 128 л.с. | 1985–1987 |
| 2.8 D 84 л.с. | 1985–1987 |
| 2.8 D 90 л.с. | 1985–1989 |
| NISSAN — PRIMERA (P10) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 131 л.с. | 1990–1996 |
| 2.0 16V 115 л.с. | 1990–1996 |
| 2.0 16V 4x4 115 л.с. | 1991–1996 |
| 2.0 D 75 л.с. | 1991–1996 |
| 2.0 GT 150 л.с. | 1990–1996 |
| NISSAN — PRIMERA Break (W10) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 75 л.с. | 1990–1995 |
| 2.0 i 116 л.с. | 1990–1998 |
| NISSAN — PRIMERA Hatchback (P10) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 143 л.с. | 1990–1993 |
| 2.0 16V 116 л.с. | 1990–1996 |
| 2.0 16V 4x4 115 л.с. | 1991–1996 |
| NISSAN — PULSAR II (N13) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 GTI 16V 110 л.с. | 1987–1988 |
| 1.7 D 54 л.с. | 1986–1989 |
| NISSAN — PULSAR III (N14) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 307 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 281 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 34 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | LDV, Nissan, Suzuki, Subaru, Infiniti, Ford |
| Сумісність з моделлю | Impreza, Bluebird, Silvia, Skyline, Cefiro, Outback, CUB, J30, Pathfinder, 300ZX, Patrol, Sunny, Laurel, Legacy, Primera, QX60, 350Z, Teana, Pick Up, Terrano, JX SUV, Forester, Legacy Outback, QX4, SX4 S-Cross, Prairie, FX, G, 200SX, G20, SVX, Maverick, Maxima, Almera, M30, 100NX, Vanette, Murano, I30, Navara, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 213 |
| Висота [мм] | 34,0 |
| Висота паковання [см] | 4,10 |
| Довжина [мм] | 281,0 |
| Довжина паковання [см] | 28,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 168 |
| Ширина упаковки [см] | 17,60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372,41 ₴




