
Фільтр повітряний VW Golf IV 1.6i 16V 2/00-, Knecht LX 977D
613,56 ₴
- В наявності
- Код: LX 977D
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW Golf IV 1.6i 16V 2/00-, Knecht LX 977D. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 977D
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 977D (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — CORDOBA (6L2) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2002–2007 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 2002–2009 |
| 1.6 101 л.с. | 2003–2009 |
| SEAT — IBIZA IV (6L1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2002–2007 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 2002–2009 |
| SEAT — LEON (1M1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16 V 105 л.с. | 2000–2006 |
| SEAT — TOLEDO II (1M2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2006 |
| SKODA — FABIA (6Y2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2008 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 1999–2008 |
| SKODA — FABIA Combi (6Y5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 100 л.с. | 2000–2007 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2007 |
| SKODA — FABIA Praktik (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2007 |
| SKODA — FABIA седан (6Y3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2007 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 1999–2007 |
| SKODA — OCTAVIA (1U2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2010 |
| VW — BORA (1J2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| VW — BORA универсал (1J6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| VW — CADDY III универсал (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| VW — CADDY III фургон (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| VW — DERBY седан (9A4) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2003–н.в. |
| VW — GOLF IV (1J1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| VW — GOLF IV Variant (1J5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2006 |
| VW — GOLF PLUS (5M1, 521) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| VW — GOLF V (1K1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2003–2006 |
| VW — GOLF VAN IV Variant (1J5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2000–2006 |
| VW — POLO (9N_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2001–2008 |
| 1.4 16V 101 л.с. | 2001–2008 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 977D |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Висота | 42 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Fabia, Octavia, Leon, Golf, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 222 |
| Висота [мм] | 42,0 |
| Висота паковання [см] | 29,50 |
| Довжина [мм] | 288,0 |
| Довжина паковання [см] | 20,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 189 |
| Ширина упаковки [см] | 5,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613,56 ₴




