
Диск гальмівний (передній) Suzuki Grand Vitara II 05- (294.5x25) (вентильований) (лакований), Metelli 23-0966C
1 658,43 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-0966C
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Suzuki Grand Vitara II 05- (294.5x25) (вентильований) (лакований), Metelli 23-0966C. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
23-0966C
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
23-0966C (METELLI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — ESCUDO II (JT) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 DDiS 129 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.4 (JB424) 169 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.7 Привод на все колеса (JB627) 185 л.с. | 2007–2008 |
| 3.2 Привод на все колеса 233 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0966C |
| Виробник | Metelli |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Висота | 49 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 62 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 25 мм |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувацькі характеристики | |
| Holes | 5 |
| Hub hole diameter | 62,0 |
| Minimum thickness | 23,0 |
| Outer diameter | 294,5 |
| Pack pieces number | 2 |
| Packaging Dimension | 116 x 300 x 300 |
| Thickness | 25,0 |
| Total height | 49,0 |
| Ø фаски [мм] | 62,0 |
| Висота [мм] | 49,0 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23,0 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 294,5 |
| Поверхня | лакований |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25,0 |
| виконує норми ЕЕК | Approved |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 658,43 ₴




