
Диск гальмівний (задній) Hyundai Tucson II 15-/Kia Sportage 16- (302x10) (з покр.), Metelli 23-1820C
1 634,97 ₴
- В наявності
- Код: 23-1820C
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Hyundai Tucson II 15-/Kia Sportage 16- (302x10) (з покр.), Metelli 23-1820C. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
23-1820C
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
23-1820C (METELLI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TUCSON (TLE) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi hybrid 48V 116 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 CRDi hybrid 48V 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 CRDi hybrid 48V Привод на все колеса 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 CRDi Привод на все колеса 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 CRDi Hybrid 48V Привод на все колеса 185 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 CVVT 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 CVVT Привод на все колеса 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 155 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 GDi | 2015–н.в. |
| 1.6 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.6 T-GDI Привод на все колеса | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDI | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDI FWD | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса | 2015–н.в. |
| 2.0 GDI | 2015–н.в. |
| KIA — SPORTAGE (QL) (US) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi AWD 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi Eco-Dynamics+ 116 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 CRDi Eco-Dynamics+ 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 CRDi Eco-Dynamics+ AWD 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 LPG (QLE) 126 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.7 CRDi 141 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 155 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 AWD 155 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi 185 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi Eco-Dynamics+ AWD 185 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.4 GDI 184 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.4 GDI AWD 184 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI 4WD | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-1820C |
| Виробник | Metelli |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Висота | 54.7 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 76 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувацькі характеристики | |
| Holes | 5 |
| Hub hole diameter | 76,0 |
| Minimum thickness | 8,0 |
| Outer diameter | 302,0 |
| Pack pieces number | 2 |
| Packaging Dimension | 165 x 300 x 300 |
| Thickness | 10,0 |
| Total height | 54,7 |
| Ø фаски [мм] | 76,0 |
| Висота [мм] | 54,7 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8,0 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 302,0 |
| Поверхня | лакований |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10,0 |
| виконує норми ЕЕК | Approved |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 634,97 ₴




