
Радіатор кондиціонера Renault Megane II/ScenicII 1.9-2.0 dCi 02-08, Valeo 818002
2 603,66 ₴
- В наявності
- Код: 818002
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Renault Megane II/ScenicII 1.9-2.0 dCi 02-08, Valeo 818002. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
818002
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
818002 (VALEO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — GRAND SCENIC II (JM0/1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 116 л.с. | 2005–2009 |
| 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 dCi (JM14) 131 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 dCi (JM1K) 150 л.с. | 2005–н.в. |
| RENAULT — MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 dCi 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 dCi 173 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi (BM1K, CM1K) 150 л.с. | 2005–н.в. |
| RENAULT — MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 115 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dCi 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2005–н.в. |
| RENAULT — MEGANE II Grandtour (KM0/1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 120 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dCi 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2005–н.в. |
| RENAULT — MEGANE II седан (LM0/1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C) 120 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dCi (LM14, LM1D) 110 л.с. | 2005–н.в. |
| RENAULT — SCENIC II (JM0/1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi (JM15) 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 dCi (JM1K) 150 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 818002 |
| Виробник | Valeo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Ширина ядра радіатора | 421 мм |
| Довжина ядра радіатора | 655 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.84 кг |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 421 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без осушувача |
| Хладагент | R 134a |
| Ширина мережі [мм] | 655 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 603,66 ₴





