
Радіатор інтеркулера Renault Master 2.3dCi 10-, Valeo 818561
5 124,07 ₴
- В наявності
- Код: 818561
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера Renault Master 2.3dCi 10-, Valeo 818561. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
818561
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
818561 (VALEO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — MOVANO B c бортовой платформой/ходовая часть (X62) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 CDTI [RWD] 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 146 л.с. | 2010–н.в. |
| OPEL — MOVANO B автобус (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 CDTI | 2015–н.в. |
| 2.3 CDTI 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 CDTI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI 163 л.с. | 2014–н.в. |
| RENAULT — MASTER III c бортовой платформой/ходовая часть (EV, HV, UV) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (HV0C, HV0D, UV0C, UV0D, UV0H, UV0J) 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (UV0C, UV0D, HV0C, HV0D) 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (UV0F, UV0E) 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi 130 FWD (EV0Y, HV0Y, UV0M, UV0Y, UV03) 130 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 dCi 130 RWD (HV01, HV10, HV11, HV12, UV01, UV1 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 dCi 135 FWD (EV0N, HV0N, UV0N, EV08, HV08, UV0 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 170 FWD (EV0L, HV0L, UV0L) 170 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 dCi 180 FWD (EV04, HV04, UV04) 179 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.3 dCi FWD | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi FWD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (EV0A, EV0B, HV0A, HV0B, HV0G, UV0A, UV0B, UV0G) 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (EV0C, EV0D, EV0J, HV0C, HV0D, HV0H, HV0J...) 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (EV0E, EV0F, HV0E, HV0F, UV0E, UV0F) 146 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — MASTER III Фургон (FV) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (FV0B, FV0C, FV0D) 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (FV0C, FV0D, FV0H, FV0J) 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (FV0E, FV0F, FV0J) 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi 130 FWD (FV0M, FV0Y) 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 dCi 130 RWD (FV01, FV10, FV11, FV12) 130 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 dCi 170 FWD (FV0L) 170 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.3 dCi 180 FWD (FV04) 179 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.3 dCi FWD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 dCi FWD 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi FWD 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (FV0A, FV0B, FV0G, FV0K) 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (FV0C, FV0D) 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (FV0E, FV0F, FV0H, FV0J) 146 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — MASTER III автобус (JV) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 100 FWD (JV0A, JV0B) 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 FWD (JV0C, JV0D, JV0H) 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 150 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 dCi 170 FWD | 2015–н.в. |
| 2.3 dCi 180 FWD (JV04) 179 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (JV0F, JV0H) 146 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 818561 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0709.3118, 144960015R, 1555211, 1780-0117, 2141000Q0D, 21410-00Q0D, 30358, 351319205410, 43004498, 4420575, 6.35420, 723.054, 7485120579, 77058, 7750127, 93168279, 96501, AC621335, CI 386 000P, CI 386 000S, FT55528, M-823111A, RN954N001, RTA4498 |
| Ширина ядра радіатора | 172 мм |
| Довжина ядра радіатора | 731 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Ford |
| Сумісність з моделлю | Movano, C-Max, Master |
| Користувацькі характеристики | |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без клапана AGR |
| Випускн.-Ø [мм] | 61 |
| Впускн. Ø [мм] | 61 |
| Ширина мережі [мм] | 172 |
| Довжина мережі [мм] | 731 |
| Глибина мережі [мм] | 50 |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 124,07 ₴






