
Фільтр повітряний Renault Megane 1.5-1.7dCi/1.6TCe 15-, HENGST FILTER E1339L
509,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1339L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Megane 1.5-1.7dCi/1.6TCe 15-, HENGST FILTER E1339L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| RENAULT | TALISMAN | 1.5 dCi 110 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | TALISMAN | 1.6 dCi 130 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | TALISMAN | 1.6 dCi 160 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | TALISMAN | 1.6 TCe 150 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | TALISMAN | 1.6 TCe 200 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | MEGANE IV | 1.5 Blue dCi 115 (B9A6) 116 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| RENAULT | MEGANE IV | 1.5 Blue dCi 95 (B9A2) 95 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| RENAULT | MEGANE IV | 1.5 dCi 110 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | MEGANE IV | 1.5 dCi 90 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | MEGANE IV | 1.6 dCi 130 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | MEGANE IV | 1.6 dCi 165 163 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | MEGANE IV | 1.6 TCe 205 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | MEGANE IV | 1.6 TCe 165 165 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| RENAULT | ESPACE V | 1.6 dCi 130 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | ESPACE V | 1.6 dCi 160 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | ESPACE V | 1.6 TCe 200 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | ESPACE V | 1.8 TCe 225 225 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| RENAULT | TALISMAN Grandtour (US) | 1.5 dCi 110 (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| RENAULT | TALISMAN Grandtour (US) | 1.6 dCi 130 (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| RENAULT | TALISMAN Grandtour (US) | 1.6 dCi 160 (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| RENAULT | TALISMAN Grandtour (US) | 1.6 TCe 150 (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| RENAULT | TALISMAN Grandtour (US) | 1.6 TCe 200 (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| RENAULT | MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) | 1.5 Blue dCi 115 (K9A6) 116 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| RENAULT | MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) | 1.5 Blue dCi 95 (K9A2) 95 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| RENAULT | MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) | 1.5 dCi 110 110 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| RENAULT | MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) | 1.5 dCi 90 90 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| RENAULT | MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) | 1.6 dCi 130 130 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| RENAULT | MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) | 1.6 dCi 165 163 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| RENAULT | MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) | 1.6 TCe 205 205 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| RENAULT | GRAND SCÉNIC IV (R9_) | 1.5 dCi 110 110 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1339L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 05864, 101666, 121-29061, 153071762385, 16 54 682 96R, 16-12 321 0025, 1667447780, 18702, 18702, 210021410, 22014-LF-PCS-MS, 26-1594, 28.0002-0475.2, 30.712.00, 36RE001, 60076, 6080940700, 701 858, 8A0676, A0747, A10515, A1785, A2562, A63723, ADR162227 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 77 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Scenic, Megane |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 77 |
| Довжина [мм] | 220 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 155 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 509,60 ₴




