
Фільтр паливний Volvo S60/S80/V70/XC70/XC90 2.4D5 02-14, HENGST FILTER E99KP D172
678,81 ₴
- Готово до відправки
- Код: E99KP D172
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Volvo S60/S80/V70/XC70/XC90 2.4D5 02-14, HENGST FILTER E99KP D172.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| VOLVO | S80 I (TS, XY) | 2.4 D 131 л.с. (2001-2006) | 2001–2006 |
| VOLVO | S80 I (TS, XY) | 2.4 D5 163 л.с. (2001-2006) | 2001–2006 |
| VOLVO | V70 II (SW) | 2.4 CDI 122 л.с. (2005-2008) | 2005–2008 |
| VOLVO | V70 II (SW) | 2.4 D 131 л.с. (2001-2007) | 2001–2007 |
| VOLVO | V70 II (SW) | 2.4 D 126 л.с. (2005-2007) | 2005–2007 |
| VOLVO | V70 II (SW) | 2.4 D5 163 л.с. (2001-2007) | 2001–2007 |
| VOLVO | V70 II (SW) | 2.4 D5 185 л.с. (2005-2007) | 2005–2007 |
| VOLVO | V70 II (SW) | 2.4 D5 AWD 163 л.с. (2003-2007) | 2003–2007 |
| VOLVO | V70 II (SW) | 2.4 D5 AWD 185 л.с. (2005-2007) | 2005–2007 |
| VOLVO | S60 I | 2.4 D 122 л.с. (2005-2006) | 2005–2006 |
| VOLVO | S60 I | 2.4 D 130 л.с. (2001-2010) | 2001–2010 |
| VOLVO | S60 I | 2.4 D 126 л.с. (2005-2010) | 2005–2010 |
| VOLVO | S60 I | 2.4 D5 163 л.с. (2001-2010) | 2001–2010 |
| VOLVO | S60 I | 2.4 D5 185 л.с. (2005-2010) | 2005–2010 |
| VOLVO | XC90 I | D5 AWD 163 л.с. (2007-2010) | 2007–2010 |
| VOLVO | XC90 I | D3 / D5 163 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| VOLVO | XC90 I | D5 163 л.с. (2002-н.в.) | 2002–н.в. |
| VOLVO | XC90 I | D5 185 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| VOLVO | XC90 I | D5 200 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| VOLVO | V70 XC | 2.4 D5 AWD 185 л.с. (2005-2007) | 2005–2007 |
| VOLVO | V70 XC | 2.4 D5 XC AWD 163 л.с. (2002-2007) | 2002–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E99KP D172 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 100379, 122-56090, 1520121, 152071761684, 1726340, 2136725, 26-1146, 30671010, 30792514, 32242175, 5055, 5055, 514 323 0008, 587926, 600 103, 63900, 823X-KF-PCS-MS, 8621882, 9F0081, A120340, ADF122309, AFFE112, AFFE282, BFF8037, C516, C9926ECO |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Висота | 110 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80, XC70, XC90 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 110 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 71 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 678,81 ₴




