
Фільтр повітряний MB C-class (W205/S205/S205/C205) 2.2d OM651 14-18, HENGST FILTER E527L
1 611,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: E527L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB C-class (W205/S205/S205/C205) 2.2d OM651 14-18
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E527L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 012 321 0025, 121-13153, 1500682, 1667446980, 26-1388, 30.B87.00, 49658, 50014872, 585599, 651 094 04 04, 651 094 05 04, 75692, 8A0771, A 651 094 03 04, A 651 094 04 04, A 651 094 05 04, A0727, A10393, A146933, A1741, A2556, A63730, ADU172227, AK 381 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 262 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 138 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 138 |
| Довжина [мм] | 262 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 108 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 611,50 ₴






